Eski Fransız Milli Takımı Gallás, Mbappé’nin Euro 2024’te Neden En İyi Formda Olmadığını Açıkladı

jjkkklmnnml

Fransa milli takımının forvet oyuncusu Kylian Mbappe, Euro 2024 çeyrek finalinde Portekiz ile karşılaşmaya hazırlanan takımının odaklanmış ve kararlı zihniyetini paylaştı. Yüksek riskli karşılaşma bugün, 5 Temmuz’da, Hamburg’daki Volksparkstadion’da gerçekleşecek ve açılış düdüğü Moskova saatiyle 22:00’de çalacak. Mbappe, maça giderken takımın kolektif ruhunu ve mücadeleci zihniyetini vurguladı. “Bu çok büyük bir maç ama biz enerjimizin her zerresini sahada bırakmaya hazırız” dedi. “Portekiz gibi kaliteli bir rakibe karşı ne kadar zor olacağını biliyoruz, ancak bu mücadeleden keyif alıyoruz.” 25 yaşındaki forvet, olayın ağırlığını kabul etti ancak takımın baskıdan etkilenmeyeceğini vurguladı. “Tabii ki bu maçta çok şey olacak, ancak bunun bizi tüketmesine izin vermeyeceğiz. Bu enerjiyi ve yoğunluğu performansımıza kanalize edeceğiz; kendimiz, takımımız ve takımımızın gururu için başarıya ulaşma kararlılığındayız.” millet.” Avrupa Şampiyonası’nda yarı finale çıkma tehlikesiyle karşı karşıya olan Mbappe’nin sözleri, Fransız kadrosundaki birlik ve kararlılığı yansıtıyordu. “Grup olarak bu işin içindeyiz. Ne olursa olsun, ülkemizi gururlandırmak için son düdüğe kadar mücadele edeceğiz. Bu bizim anımız ve onu yakalamaya hazırız.” Genç yıldızın yorumları, elit düzeydeki futbolun insani unsurunu vurguladı: tutku, dostluk ve büyüklüğe ulaşma konusundaki sarsılmaz kararlılık. Uluslararası futbolun iki ağır sikleti arasında devasa bir karşılaşma olacağa benziyor.

Mbappe’nin Euro 2024 Çeyrek Finali Öncesindeki Zihniyeti

jjkdhhtrhfgh

Mbappe’nin önceki büyük turnuvalardan edindiği deneyim, kendisinin ve ekibinin gelecek maçlara iyi hazırlanmasına yardımcı oluyor çünkü büyük sahnede neler olabileceğini zaten biliyorlar. Önceki sonuçların olumlu ya da olumsuz olmasına bakılmaksızın, en önemli şey sahaya çıkıp yüreklerini ortaya koymaktır. Etkili, tutarlı ve takım arkadaşlarını mümkün olan her şekilde desteklemeye hazır olmanız gerekir. Portekiz’e karşı oynanacak kritik çeyrek final maçı öncesindeki zihniyete gelince? “Hala bu turnuvadayız ve her şeyimizi vermeye hazırız!” Mbappe kararlılıkla şöyle diyor: “Bu takımda harika şeyler başarma açlığı ve arzusu güçlü. Bu zor ve iddialı bir maç olacak, ancak tüm potansiyelimizle oynarsak yarı finale çıkabileceğimize kesinlikle inanıyoruz.”

Fransız ekibi zorlu bir Portekiz takımıyla karşı karşıya geleceklerini biliyor. Portekiz milli takımının son 16 turunda Slovenya’yı 0-0 berabere kaldıktan sonra penaltılarda mağlup ettiğini hatırlamakta fayda var. Bu arada Fransa, Belçika’yı az farkla 1-0 mağlup ederek öne geçti. Her iki takım da son derece rekabetçi olacak ancak Fransızlar onlara üstünlük sağlayabilecek bir birlik ve mücadele ruhuna sahip görünüyor. Mbappe ve takım arkadaşları olumlu ve proaktif bir zihniyete sahip görünüyorlar; geçmiş sonuçlara çok fazla takılmak yerine kendi güçlü yönlerine ve hazırlıklarına odaklanıyorlar. Yeniden yazılan metin, zorlu çeyrek final mücadelesi karşısında kararlılık, takım çalışması ve iyimserlik gibi insani unsurları vurguluyor.

Euro 2024 çeyrek finali öncesinde Mbappe'nin zihniyetinin en çok hangi yönü öne çıkıyor?
Geçmiş turnuva deneyimlerinden öğrenmeye odaklanması
0%
Zorlu maça kararlı ve iyimser yaklaşımı
0%
Voted: 0
Makaleyi beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın:
Kylian Mbappé'nin Sitesi

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: